[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”194″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_column_text]TurkMal.com platformunda sanal mağaza açabilmek için öncelikle üye kaydı yaptırmanız gerekmektedir. Üyelik ücretsizdir. Kurallar ve Şartlar sayfasını okuyunuz. Satış yapmak amacıyla sanal mağaza açanlar kurallar ve şartları kabul etmiş sayılır.

Mağaza Bilgileri:

Öncelikle mağazanız hakkında gerekli bilgileri giriniz. Mağazanızı en iyi şekilde tanıtacak bir banner ekleyiniz. İletişim bilgilerinizi sürekli güncel tutunuz. Adınıza yapılacak satışların bedellerinin tarafınıza gönderilebilmesi için de bir banka hesabı bilgilerini tarafımıza iletiniz.

Ürün Bilgileri:

Ürün bilgilerinizin gerçekçi, güncel ve yeterli olmasına dikkat ediniz. Minimum sipariş limitiniz var ise bunu ilgili ürünün Kısa Açıklama bölümüne mutlaka yazınız. Aynı üründen minimum miktar ya da tutarı belirtiniz. Müşterinin farklı ürünlerden limit altında almasının mümkün olup olmadığını ya da parasal toplam tutarın ürünler farklı olması halinde ne olabileceğini belirtiniz.

Ürün Fotoğrafları:

Ürününüz ile ilgili en az 1 fotoğraf ekleyiniz. Fotoğraf ilgili ürünün gerçek görüntüsü olmalıdır. Ürün sayfası fotoğraf özellikleri ise; 625×300 px ve 72 dpi’dır. Ürününüz farklılaştığı takdirde mutlaka fotoğrafı değiştiriniz. Ürününüz ile ilgili farklı açılardan fotoğraflar ekleyebilirsiniz. Fotoğrafların kalitesi, ürününüzün beğenilmesinde önemli bir unsurdur.

Ürünün genel görüntüsünün yanı sıra mutlaka ambalajlı, kutulu üzeri açık görüntüsünü de ekleyiniz.

Ürünlerinizin tüm özelliklerini, içindekileri vs belirtiniz. Yanı sıra mutlaka boyutlarını, ağırlığını vs belirtiniz.

 

iletişim: posta@turkmall.com

TurkMal.com[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]